Proje Açıklaması

  • Proje Adı: Konum
  • Proje Kategori: Elmas İstanbul Konakları
  • Ekleme Tarihi: 11 Ağustos 2020, 01:51

Fotoğtaf Galerisi

Genel Özellikler

Elmas İstanbul Konakları

Elmas İstanbul Konakları, İstanbul Avrupa Yakası’nda hayata geçiriliyor. 80 üniteden oluşan konut projesi, 4 katlı, 4 bloktan oluşuyor.

YKM Fener İstanbul’un yapımı üstlendiği konut projesi Büyükçekmece’de inşa ediliyor. Üst dairelerin deniz ve göl manzarasına sahip olduğu konut projesi, şehrin içinde, şehirde uzak bir yaşam alanı sunuyor.

Büyükçekmece’de yükselen konut projesinde 2+1, 3+1, 4+1, 4+2 ve 5+1 daire tipleri yer almaktadır. Dairelerin genişliği 2+1’de 92 ila 97 m² 3+1’de 125 ila 139 m², 4+1’de 167 m² 4+2’de 218 ila 224 m² 5+1 dairelerde ise 186 m² büyüklüğünde tasarlanmıştır.

Elmas İstanbul Konakları ile Yeni Bir Hayat Sizi Bekliyor!

Elmas İstanbul Konakları, 80 daireden oluşan konutları ile Büyükçekmece’de yeni bir ev değil, yeni bir hayat sunuyor. Proje hem yatırım yapmak, hem de yaşamak isteyenler için özel fırsatlar sunuyor. Site içinde yer alan sosyal imkanları ile her şey yakınınızda konumlanıyor. İstanbul’un yükselen değeri Büyükçekmece’de yeni bir yaşam sunan Elmas İstanbul Konakları, deniz ve göl manzarası ile alıcıların dikkatini çekiyor.

Bu konut projesi herkesin aynı anda faydalanabileceği sosyal imkanlar sunuyor. Kadın- erkek özel alanları ile ayrıştırıcı değil, birleştirici eşit bir yaşam imkanı sunuyor. Projenin içinde açık havuz ve çocuk havuzu seçenekleri yer almaktadır. Suyun tadını büyük - küçük demeden doyasıya çıkaracağınız alanlar sizleri bekliyor. Açık havuz ile birlikte hamam, sauna, masaj imkanlarından da faydalanarak stresten uzak bir yaşama dahil olabilirsiniz.

Proje, Modern Mimarisi ile Ön Plana Çıkıyor

Ailenizle keyifle zaman geçireceğiniz bu konutlarda elit bir yaşam sizleri düşünerek tasarlandı. Modern mimarinin ön plana çıktığı bu konutlarda eğlence ve huzurla dolu bir yaşam sizleri bekliyor. Günlük ihtiyaçlarınızın konforla karşılandığı bu yaşam alanlarında pek çok detay sizler için düşünüldü. 7/24 güvenlik ile korunan Elmas Konaklarında açık otopark, yeşil alanlar, yüzme havuzu, jimnastik, sauna,Türk Hamamı, buhar odası gibi alanlar bulunuyor.

İstanbul’un merkezi lokasyonu Büyükçekmece’de yer alan konut projesi; E-5 50 m, uzun yürüyüşler yapacağınız Sahil’e 500 m, Marina’ya 850 m, TÜYAP’a 6 km, Metrobüs’e 100 m, TEM Bağlantı Yolu’na 6km, Hadımköy Gişeler’e 16 km uzaklıkta yer almaktadır. Proje toplu taşı araçları başta olmak üzere pek çok devlet hastanesi, okul, pazar yeri ve marketlere bir adım uzaklıkta konumlanmaktadır.

Ulaşım Bilgileri

Biz Sizi Arayalım

Her ihtiyaca uygun satılık konut projelerimiz ve birbirinden avantajlı satılık daire seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım.

  • Copyrigt © 2020 Elmas İstanbul Konakları - YKM Fener İstanbul ® Designed by Dijmed